Уроки макіяжу: очі. наносимо тіні.
Очі — це найбільш виразна деталь вашого образу. З таким важливим інструментом спілкування з навколишнім світом не можна поводитися недбало. Вони, як дорогоцінні камені, вимагають майстерною оправи. Але ювелірній майстерності треба вчитися і вчитися! Так само і в макіяжі: немає межі вдосконалення в цьому мистецтві. Поговоримо про те, як вибрати і нанести тіні.
Вибираємо тіні Область очей надзвичайно чутлива. Вся косметика для очей повинна бути гіпоалергенною і не дратувати слизову оболонку. Зазвичай на упаковці виробник пише: «Перевірено офтальмологічним контролем». Не ризикуйте використовувати прострочені тіні — це небезпечніше, ніж використовувати прострочену пудру.
Консистенція тіней зараз досить різноманітна: сухі, рідкі, кремоподібні, гелеві, тіні-мус, тіні-олівець і т. д. їх Склад подібний до складу пудри. Відмінність в тому, що тіні забарвлюються оксидами з використанням тальку в якості сполучного ланки. Основні речовини в складі сухих тіней: тальк, каолін, слюда, оксид цинку, мінеральні масла, віск, в'яжучі засоби, консерванти, ланолін, кольорові пігменти (барвники). В жирні тіні, крім барвника, додають цезерин і парафін, в рідкі – спирт, гліцерин, воду. Тіні у вигляді олівця виготовляються за тією ж формулою, що і п
омада, але з великим вмістом затверджувачів з високою температурою плавлення.
Сухі тіні Сухі тіні добре накладаються і легко видаляються. Вони досить стійкі й довше всього зберігаються, так як у них відсутня волога – розсадник для мікробів. Бувають розсипчасті або пресовані. Пресовані тіні зазвичай продаються у коробках по одному або кілька кольорів, причому кольори можуть бути поміщені в окремі відсіки, так і спресовані в одну єдину пігулку. Це зручно, якщо хочеться змішати кілька відтінків і отримати новий.
Тіні-олівець
Тіні-олівець наносити складніше і вони швидше збираються в складках повік. Вони практично не розтушовують. Але їх безперечний плюс — живий, вологий блиск, більш природний, ніж у сухих тіней.
Рідкі тіні
Рідкі тіні найстійкіші. Але при нанесенні вони швидко висихають, і тому це треба робити досить швидко, інакше вийде нерівномірний малюнок. Крім того, часто вони скупчуються в складочках очей, особливо при надлишку фарби. Рідкі тіні для повік містять групу рослинних восків, які забезпечують тіням приголомшливу стійкість. Для яскравого акценту на очі, проведіть чітку лінію по лінії століття, а, щоб додати погляду загадковість, злегка розтушуйте тіні, поки ще не висохли.
Тіні-мус Новинки — тіні-мус — поєднують в собі живий блиск і легкість нанесення. Їх легше розтушувати, але змахнути надлишки не вийде, тому вони вимагають ретельного дозування.
Якісні тіні повинні рівно лягає на шкіру повік, не викликати роздратування, не втрачати первинний колір, довго триматися, не скупчуватися в складці століття.
Підбираємо колір
Завдання тіней для повік – зробити очі більш виразними. Традиційний варіант – нанесення тіней, схожих з кольором очей. Крім того, макіяж може здійснюватися в одній колірній гаммі з одягом. Або ж навпаки, з допомогою контрастних тіней можна протиставити колір ваших очей тонам вашого одягу. Але є й інші секрети.
Які б ви не вибрали тіні для очей, їх колір не повинен домінувати над кольором ваших очей.
Для темних очей рекомендується використовувати тіні контрастного кольору. Наприклад, лілові, які завдають від середини століття до зовнішнього куточка ока, а потім розтушовують вгору до лінії брів. Додати яскравий блиск темним очам можна, завдавши посередині століття трохи золотий пудри. На вії при цьому накладають товстий шар чорної або темно-коричневої туші.
Якщо очі дуже світлі, то від занадто темних і яскравих фарб в макіяжі краще відмовитися.
Для макіяжу блакитних очей підійдуть оливкові і бронзові тіні.
Для синіх — теплий коричневий, мідний, синій або фіолетовий відтінки. Колір синіх очей буде здаватися інтенсивніше, якщо весь очей обвести золотисто-коричневими тінями (колір кориці), a вії двічі нафарбувати коричневою тушшю.
Для зелених — сірі та платинові.
Для карих — коричневий, бежевий або бронзовий, a також фіолетові, голубі і сріблясті тони.
Смагляву шкіру добре відтіняють фіолетові тіні, рожеві, абрикосові, які потрібно наносити ніжно, ретельно розтушовувавши. Влітку, коли шкіра засмагла, підкреслять смаглявість і підійдуть для будь-якого кольору очей тіні коричневого кольору, кольору жовтої охри або оливкової c золотистим блиском.
Обличчя білявки зроблять більш виразними зеленуваті, коричневі і сірі відтінки тіней для повік.
Брюнеткам підійдуть комбінації ніжно-блакитних тіней, кольору голубиного крила, слонової кістки, молодої зелені. Темноволосим жінкам візажисти радять використовувати в макіяжі очей рожеві тіні, злегка приглушені сірим кольором. Нижні повіки в такому випадку підводить білим олівцем.
Рудоволосим жінкам зі світлою шкірою і шатенкам підійдуть зеленуваті тіні для повік, а також тіні золотистих і мідних відтінків. Спробуйте фісташкові тіні.
Деякі нюанси:
Дуже виграшними є теплі природні тони. Особливо вони рекомендуються жінкам зрілого віку.
Щоб приховати зморшки навколо очей, виберіть матові тіні.
Тіні світлих і перламутрових тонів виділяють очі, але вони також підкреслюють обвислі повіки і зморшки.
Нанесення напівпрозорої пудри для обличчя або основи на повіки, перед нанесенням тіней, запобігає стиранню кольорів тіней і утворення складок.
Наносимо тіні
Світло може сильно змінити колір макіяжу. У жовтому світлі, майже всі фарби стають блідіше і більш нудними. Червоне світло робить фарби більш інтенсивними. При денному світлі вони виглядають інакше, ніж при штучному. Денний макіяж треба робити по можливості при денному освітленні. У багатьох ванних кімнатах світло спотворює фарби. Ідеальною буде лампа денного світла, спрямована безпосередньо на особу і не відкидає на нього тінь.
Класичний макіяж очей завжди припускає наступні етапи:
виділення лінії брів,
нанесення тіней на верхні повіки,
виділення олівцем або підведенням контуру очей
фарбування вій тушшю.
Макіяж очей починається після того, як були вже нанесені рум'яна і підведені брови. Рум'яна скорегують колір обличчя, а брови позначатиме межу, за яку вам не слід виходити.
Основне правило макіяжу очей: у внутрішній кут ока тіні повинні бути світліше в зовнішній темніше, внизу темніше — вгорі світліше. Світлими тінями позначати те, що необхідно виділити, підкреслити, темними – маскувати те, що потрібно сховати.
Перед тим як використовувати тіні на повіки і навколо очей треба нанести трохи крему для повік. Почекати, поки він вбереться, а залишки зняти косметичною серветкою. Потім закрити очі і трохи припудрити повіки. Це допоможе рівномірно розподілити фарбу і уникнути скупчення в складках шкіри.
Тіні розподіляються рівномірніше і їх колір буде здаватися більш яскравим, якщо все віко спочатку покрити світло-коричневими тінями.
Наносять тіні аплікатором або вологою губкою. Щоб кількість тіней було оптимальним, треба поплескати аплікатором по тильній стороні кисті, і змахнути з нього надлишок фарби. При використанні губки треба промокнути її o вологу серветку, перш ніж набирати тіні. Як відомо, на вологий аплікатор фарба лягає інтенсивніше.
Тіні наносяться в три етапи:
1. Нанесення основи. Самі світлі тіні наносяться на все віко від початку вій до брів.
Акцент. Більш темні тіні наносяться від середини верхнього століття до зовнішнього куточка ока, а потім вздовж лінії складки ока до внутрішнього куточка. При цьому тіні лягають до світлих тонів.
Контур. Наноситься іншими тінями або тим же кольором, що і основа на зовнішній кут ока. За рахунок нього очі стають більш яскравими і виразними. Кордон акценту слід розтушувати контур.
Щоб зробити розріз очей «котячим», тонку лінію тіней проводять від верхнього та нижнього століття за напрямом косо вгору. Окреслюється при цьому лише зовнішня третина століття.
Щоб очі стали виразнішими, використовуйте тіні декількох відтінків. При цьому тіні необхідно добре розтушувати, a перехід від світлих тонів до темних повинен бути плавним. Розтушовують тіні тільки по напряму вгору. Якщо ж нанесені тіні здаються занадто яскравими, або ж не вийшло зробити плавний перехід відтінків, просто припудріть повіки безбарвною пудрою. До того ж легкий наліт прозорої пудри зафіксує тіні.
Нагадаємо також, що денний макіяж виконується в більш стриманій колірній гаммі, з легкими колірними нюансами, які забезпечують природний вигляд. Для вечірнього макіяжу підбираються тіні більш соковитих і контрастних тонів. При цьому можна виділити очі різнокольоровими тінями, використовуючи два-три кольори.
За допомогою тіней легко скоректувати недоліки зовнішності. Якщо у вас близько посаджені очі – зробіть колірний акцент на зовнішніх куточках очей, а у внутрішні нанесіть трохи світлих або білих тіней. Якщо очі глибоко посаджені – верхню повіку нафарбуйте світлими тінями з перламутровими частинками, провівши тонку темну лінію над верхніми віями. Якщо ви хочете візуально збільшити очі – використовуйте світлі сяючі тіні, а от темні матові відтінки і чіткий контур очей для вас не рекомендуються.
- Як Крід заново винайшов одеколон ?Новий одеколон Aventus від The House Of Creed являє собою ідеальний баланс сили і витонченості.Повна версія статті
- Міцний футляр для створення з шкіри зимового аромату. ТОП зимових, шкіряних - нішевих ароматів.Кращі зимові, шкіряні нішеві аромати. «У парфумерії шкіряний аспект — це категорія, яка передає теплоту, м'якість і бальзамичность», — пояснює Давши. Основними натуральними матеріалами в шкіряній ограновуванні є березові бруньки, березовий смола і ладану, в той час як изобутилхинолин є важливим синтетичним матеріалом, який забезпечує безкомпромісний тваринний, шкіряний аромат.Повна версія статті