Як вибрати туш для вій
Туш для вій – незамінна річ у вашій косметичці. Хороша туш здатна зробити ваш погляд дивно привабливим. Як знайти таку туш?
Туш для вій може бути: Звичайної Подовжує вії Збільшує обсяг вій Подкручивающей вії
Подовжуюча туш більш рідка по своїй структурі, її щіточка має рідкісну щетинку.
Туш, що збільшує обсяг, більш густа і жирна. Щетина щітки також більш густа.
Для того, щоб щіточкою можна було підкручувати вії, вона повинна бути увігнутою і з короткою щетиною.
Щіточка зі щетинками різної довжини дозволяє добре профарбовують вії: довгі щетинки розподіляють туш по всій довжині, короткі – профарбовують всі, навіть самі короткі війки.
Крім того, туш може бути як водорозчинній, так і водостійкою. Водостійка туш врятує вас в дощовий день, у заметіль. Вона дозволить вам зберегти обличчя – в прямому сенсі – після відвідування басейну і нападів меланхолії (простіше кажучи, сліз). Якщо ви вибираєте водостійку туш, то обов'язково придбайте спеціальне молочко для зняття макіяжу (воно необхідне і для зняття звичайної, водорозчинній туші). Якщо звичайну туш в гіршому випадку можна видалити водою з милом (хоча це дуже шкідливо для шкіри навколо очей), то, знімаючи таким чином водостійку туш, можна позбутися і вій.
Володарки чорних вій можуть підкреслити красу своїх очей, використовуючи прозорий гель для вій. Він надає віям красиву форму і злегка подовжує їх.
Сьогодні багато фірм пропонують кольорову туш, що є безсумнівним зручністю для тих, хто любить фантазувати в макіяжі.
Ви можете використовувати чорну, коричневу, сіру і синю туш в якості основної, профарбовуючи нею верхні і нижні вії. Більш привабливим варіантом є фарбування верхніх вій більш темною тушшю (чорної, коричневої), а нижніх вій – кольоровий, в тон кольору райдужки або навпаки, контрастно. Також кольоровою тушшю можна торкнутися краю верхніх вій.
Якщо ви хочете нафарбувати вії тільки кольоровою тушшю, віддавайте перевагу більш насиченим кольорам (темно-зелений, синій, коричневий). Рожевий чи фіолетовий колір ваших вій виглядає дивно чудово і зворушливо, коли ви поблизу дивіться на себе в дзеркало, проте здалеку буде здаватися, ніби ви тільки що плакали.
Якщо ви все-таки зупинили свій вибір тільки на кольорової туші, то підберіть тіні контрастного кольору. В іншому випадку очі будуть здаватися розмитими і невиразними.
Туш для вій – це хороший спосіб підкреслити красу ваших очей, головне, зробити правильний вибір.
Як визначити якість туші
Крім іншого, обрана вами туш, ще повинна відповідати певним стандартам якості. Існує кілька правил, що дозволяють самостійно визначити, наскільки хороший сподобався товар.
Зверніть увагу на упаковку. На ній має бути зазначений тип туші, країна виробник, а так само дата виготовлення та складу. І краще не купуйте туш з вітрини: адже невідомо, скільки людей до вас вже відкривали її. Тепер дістаньте туб з коробочки і переконайтеся, що колір дійсно відповідає тому, що написано на упаковці, а так само зверніть увагу на запах. Хороша туш не пахне, або має ледь вловимий солодкуватий запах. Виняток становить тільки гель для вій.
Туш за своїм складом повинна нагадувати щось схоже на крем. Якщо туш занадто рідка або густа, це означає, що, швидше за все, не були дотримані умови її зберігання.
Щоб до кінця переконатися в якості товару, злегка проведіть щіточкою по долоні: якщо лінія рівна, грудочки не з'являються — значить, можете користуватися спокійно.
Кому яка туш йде?
Пам'ятайте, що кольорова туш робить ока яскравіше і навіть трошки змінює їх природний відтінок. Єдине, на що вам потрібно звернути увагу: колір туші повинен бути яскравіше, ніж колір підводки верхнього століття.
Світлошкірим блондинкам зі світлими блакитними, синіми або сірими очима ідеально підійде сіра, блакитна, синя туш різних по глибині відтінків, туш кольору «морської хвилі».
Смаглявим блондинкам з зеленими, карими, коричневими відтінками очей — сіра, коричнева і чорна туш.
Зелені, сірі, карі очі брюнеток підкреслить темно-коричнева або темно-зелена туш. А якщо ви светлоглазая брюнетка — спробуйте класичні чорний і темно-синій кольори, або зачаровує темно-фіолетовий.
Колір темних очей смаглявих шатенок підкреслить коричнева і чорна туш. А светлоглазым шатенкам не обійтися без темно-зеленого, коричневого і фіолетового туші.
И еще немного поговорим об отдельных свойствах туши.
Водостойкая тушь выручит, если на улице дождь, мокрый снег, вы собираетесь в бассейн или в кино на трогательный фильм в компании того, кого вам хотелось бы покорить своей чувствительностью, но не хотелось бы отпугнуть растекшимися синяками под глазами. Цветовая палитра такой туши, как правило, ограничена черным, коричневым и синим цветами.
Секрет такой туши в том, что в ее состав входят специальные синтетические составляющие, которые образуют на ресницах тончайшую пленку и делают их неподвластными воде. Но частое ее использование может не самым лучшим образом сказаться на ваших ресничках. Поэтому, чтобы избежать их сухости и ломкости, лучше перед использованием такой туши нанести защитный слой основы для туши или даже простого вазелина. В остальном водостойкая тушь повторяет все качества обычной. Так что имеет смысл при ее выборе полагаться на хорошо зарекомендовавшие себя марки.
Важно знать, что прозрачный гель специально создан для женщин с длинными черными ресницами, которые хотят лишь придать им более аккуратный и ухоженный вид. Как правило, гель содержит различные полезные вещества (протеин, пантенол, кератин и др. ). Его можно использовать и как основу под тушь.
Зняття туші Жінки звикли знімати туш з вій за допомогою води і мила, лише деякі використовують для цих цілей косметичне молочко і лише одиниці знімають туш спеціальними засобами для зняття макіяжу з очей. Правильно знімати макіяж спеціальними косметичними вершками або ніжними маслами, які призначені для догляду за чутливою шкірою повік.
- Як Крід заново винайшов одеколон ?Новий одеколон Aventus від The House Of Creed являє собою ідеальний баланс сили і витонченості.Повна версія статті
- Міцний футляр для створення з шкіри зимового аромату. ТОП зимових, шкіряних - нішевих ароматів.Кращі зимові, шкіряні нішеві аромати. «У парфумерії шкіряний аспект — це категорія, яка передає теплоту, м'якість і бальзамичность», — пояснює Давши. Основними натуральними матеріалами в шкіряній ограновуванні є березові бруньки, березовий смола і ладану, в той час як изобутилхинолин є важливим синтетичним матеріалом, який забезпечує безкомпромісний тваринний, шкіряний аромат.Повна версія статті